МЕНЮ

Відгуки
Залиште ваш відгук, він важливий для нас
Ваша оцінка

Відгуки
Залишити відгук
Саша 22.02.2020
Саша

22.02.2020

Дякуємо Дмитру та Павлу за уважне ставлення і швидкий якісний монтаж!

Ваня 11.02.2020
Ваня

11.02.2020

Всім велике дякую! Дуже дякую!!! Через чотири роки після першого замовлення, знову звернувся в Вашу компанію: мене згадали, знижку зробили, відпрацювали відмінно. В мене була затримка з будівельниками, і заплановану доставку треба було перенести майже на тиждень. Все перенесли без питань. Замірник – відмінний, менеджери – уважні, монтажники – віртуози! І головне: якість на висоті! Спасибі!

Дарина 10.02.2020
Дарина

10.02.2020

Знайомі дуже нахвалювали НТ, тому я вирішила замовити у них віконце. І знаєте була приємно здивована !!!! Дуже хороша компанія !! Дуже культурна дівчина з приємним, доброзичливому голосом, все мені розповіла і прийняла заказ. На наступний день приїхав замірник. Також такий собі культурний і приємний в спілкуванні, відразу видно професіонал своєї справи. Доставщики вікон теж справили приємне враження.Ну а вже як вікно вставляли, то просто слів немає !!! Олексій просто чудо майстер !!! Дуже акуратно демонтував старе і також вставив нове !!! Хочу всім сказати величезне спасибі !!! У мене був сумний досвід, тому ваша компанія приємно мене здивувала, обов’язково буду рекомендувати вашу компанію своїм колежанкам. P.S. ШАНОВНЕ керівництво !!! Цінуйте таких співробітників і частіше їм премій !!!

Віктор Петрович 01.02.2020
Віктор Петрович

01.02.2020

Добрий вечір! Хочу висловити подяку службі доставки. Зарання подзвонили і зорієнтували по часу, привезли вчасно. Самі розвантажили і акуратно склали в гаражі, за що велике спасибі! Ще хочу висловити подяку Вікторії. Рекомендувати буду всім знайомим.