МЕНЮ

Вікна

Вікна з металопластику користуються шаленим попитом. Всі конструкції можна розділити на три головні класи: економ, ДСТУ стандарту та високого класу. Головні відмінності, якими відрізняються металопластикові вікна, – теплоізоляція, оформлення, терміни експлуатації, а також цінова політика.

Різновиди

Перш ніж замовити металопластикові вікна, слід точно визначитися, що саме вам потрібно і з якою метою. Виходячи з цього, обирають вироби.

  1. Економ класу. На такі металопластикові вікна ціна найнижча. Адже характеристики такого товару не найкращі, особливо це стосується теплоопору. Під час виготовлення використовуються трикамерний профіль і однокамерний склопакет. Енергозберігаючі властивості не найкращі. Зазвичай використовуються для приміщень, які не опалюються. Також варіант прийнятний для квартир, які гарно опалюються, але бюджет обмежений.
  2. ДСТУ вироби. У них базові показники енергозбереження. Використовується 4- чи 5-камерний профіль і двокамерний склопакет (3 скла). Використовуються в будь-яких приміщеннях, що опалюються, активно встановлюють у квартирах, будинках, школах і так далі. Купити пластикові вікна цього класу – найбільш правильне рішення. Вони відрізняються надійністю та мають привабливу вартість.
  3. Високого класу. Сюди відносяться вироби, що відповідають найвищим вимогам якості. Теплозбереження з ними буде найефективнішим. Профіль складається з 6-8 камер. Енергозбереження склопакету розширене, тому заощадження на опаленні буде максимальним. Окрім того, широкий вибір кольорів та відтінків таких вікон.

Як обрати та де замовити

Пластикові вікна в Хмельницькому пропонуються дуже активно. З їх придбанням не виникне ніяких проблем. Але перш ніж зробити остаточний вибір, слід переконатися, що компанія, в якій ви збираєтесь зробити замовлення, надійна.

Наша компанія пропонує металопластикові вікна купити за найкращою ціною. У нас – високоякісний товар, великий вибір, багато позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Консультанти із задоволенням допоможуть зробити максимально правильний вибір. Він залежить від того, де будуть використовуватися вироби (квартира, будинок, складське приміщення). У разі необхідності спеціаліст приїде за вказаною адресою і виконає необхідні заміри, а також дасть поради щодо вибору профілю, фурнітури, аксесуарів, способу відкривання стулок та з інших важливих дрібниць.