МЕНЮ

Ролети – це сучасні штори або жалюзі, які вже деякий час користуються популярністю. Ролетні системи можна уявити у вигляді полотна, яке намотується на спеціальний вал, який у свою чергу знаходиться у невеликій коробочці зверху всієї системи. Установка дуже схожа на жалюзі, також вони виконують ту ж саму функцію. Найчастіше такі системи можна побачити на дверях і вікнах магазинів, але це не єдине їх використання.

Види ролетних систем

Такі установки можуть відрізнятися між собою, залежати це буде від того, де вони встановлюються і які функції мають виконувати. Таким чином можна виділити два основних види ролет.

  1. Ролети на вікна. Такі ролетні системи можуть бути виготовлені з алюмінію, а він буває різних сплавів. Даний матеріал найкращий, тому що він міцний, не боїться впливу сонячних променів, дуже екологічний і майже не піддається корозії. Замовити ролети на вікна можна будь-якого кольору, і навіть якщо вам подобаються світлі відтінки, то мити системи дуже просто. В кожну систему встановлений ручний або автоматизований привод, який і дозволяє підіймати та опускати ролети. Такі ролети найчастіше використовуються для магазинів та квартир.
  2. Гаражні ролети. Саме такі системи надають популярності ролетам взагалі, тому що майже не мають достойних альтернатив та конкурентів. Виготовляються вони винятково із міцної сталі, що робить їх надійними та безпечними. Складається система з короба, рулонного полотна та направляючих профілів. Також ролети допомагають зекономити місце в приміщенні.

Як правильно встановити ролети

Ролетні системи, ціна на які може бути різною, можна встановити вбудованим і накладним способом. Перший варіант становить собою монтаж установки в спеціальний проріз. Завдяки такому встановленню ролети будуть максимально надійно закріплені. Накладний монтаж найпростіший, і для нього не потрібний спеціальний проріз, але і безпека такої системи менша.

Купити ролетні системи і встановити їх не є великою проблемою, і наша компанія із задоволенням допоможе вам у цьому питанні. У нас ви отримаєте ролети найвищої якості за оптимальною ціною.

На сьогодні ролетні системи мають велику популярність, тому що показали свою надійність, безпечність і зручність. Встановлюють їх на магазинах, квартирах, офісах, банках і приватних будинках. Установкою можуть зайнятися як безпосередньо покупці, так і майстри нашої компанії.