МЕНЮ

Двері

Великий попит на металопластикові двері пов’язаний із тим, що є можливість підібрати колірну гаму будь-яких відтінків. Це дає можливість гармонійно вписати їх навіть у найоригінальніший дизайн.

Різновиди конструкцій

Міжкімнатні металопластикові двері Хмельницький пропонуються у декількох варіантах залежно від інтер’єру та призначення. У конструкціях можуть використовуватися склопакети.

Міжкімнатні двері класифікуються як:

  • одностулкові – являють собою одне полотно, яке має металеву фурнітуру;
  • двостулкові – кожна модель складається з двох полотен;
  • розсувні – можуть мати обидва варіанти, оснащені спеціальним роликом;

Переваги дверей з металопластику

На двері пластикові ціна демократична, але вони нічим не поступаються свої дерев’яним аналогам.

Переваги металопластикових дверей:

  • безпечні для здоров’я, бо не виділяють шкідливих речовин;
  • вогнестійкі, бо матеріал не запалюється, мінімізуючи розповсюдження вогню;
  • забезпечують гарну звукоізоляцію;
  • невибагливі в догляді;
  • вологотривкі;
  • колір залишається незмінним навіть під дією прямих сонячних променів.3

Як обрати якісні вироби

На металопластикові двері ціна Хмельницький залежить від якості виробу. На що слід звертати увагу під час вибору? Якщо двері дешеві, можливо, пластик низької якості. Такий матеріал може бути небезпечним для здоров’я. Треба поцікавитись, чи є у наявності сертифікати якості. Якщо їх немає – краще пошукати іншого продавця.

Необхідно дізнатись тип профілю та кількість камер. Оптимальний варіант – 3-4-камерний профіль. Також треба обов’язково перевірити на дієздатність фурнітуру, оцінюючи якість кожного елемента. Ненадійні ручки, замки, петлі, доводчики можуть заподіяти багато проблем під час експлуатації.

Де замовити міжкімнатні двері

Термін експлуатації виробу з металопластику може складати до 40 років за умови правильного вибору профілю та якості збирання. Щоб купити металопластикові двері належної якості, треба звертатися до надійного продавця.

Наша компанія пропонує пластикові двері міжкімнатні у великому асортименті за доступними цінами. Ми відповідаємо за якість товару і тому маємо велику кількість позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Консультанти допоможуть зробити вибір залежно від типу, розмірів та інтер’єру приміщення. Спеціаліст приїде за вказаною адресою, зробить заміри, а також дасть поради щодо вибору виду конструкції, профілю, фурнітури.