МЕНЮ

В спекотні дні, особливо літні, великою популярністю користуються маркізні системи, основне призначення яких – захищати територію від потрапляння сонячних променів. Ці навіси знайшли своє застосування на території приватних будинків, ресторанів, кафе тощо. Активно використовуються на дачах задля обладнання зони відпочинку.

Функціональність системи

Маркіза – навіс, який частіше за все використовується для захисту від палючого сонця, але за необхідністю (наприклад, у зимовий період) її можна з легкістю згорнути. Окрім сонцезахисної функції має змогу формувати окремий простір, створювати атмосферу комфорту та затишку як зовні, так і всередині приміщення. Маркізні системи також можуть застосовуватися для декору екстер’єру та енергоощадження. До плюсів маркізів можна віднести:

  • водонепроникність матеріалу, з якого виготовлена система, його стійкість до УФ-променів;
  • легкість монтажу;
  • стильний дизайн;
  • застосовується як рекламний носій (можна нанести логотип компанії);
  • можливість регулювати положення тенту;
  • широка палітра кольорів, що дає змогу оригінально оформити фасад будівлі.

Види маркізів

Залежно від типу конструкції існують системи:

  1. Маркізи для терас.
  2. Ліктьові горизонтальні.
  3. Вертикальні.
  4. З падаючим ліктем.

Горизонтальні маркізи забезпечують тінь на певних ділянках біля будинку. Вертикальні можуть бути розміщені навіть всередині приміщення, захищаючи його від перегріву. Іноді їх використовують у якості стін та огорож. Терасні маркізи з легкістю замінять веранду на території вашої дачі або допоможуть створити атмосферу відпочинку біля кафе та ресторанів.

Купити якісні маркізи за доступною ціною

На різного типу маркізи ціна у Хмельницькому та області може різнитися відповідно. Саме тому, перш ніж придбати маркізну систему, слід визначити, з якою метою вона буде використовуватися. Обов’язково обрати потрібний розмір, кольорову гаму та матеріал. Якщо ви гадки не маєте, в яку суму вам обійдеться система та її монтаж, введіть відповідний запит у пошукову систему: маркізи для терас ціни. А ще краще звернутися за допомогою до нашої компанії.

Кваліфіковані співробітники допоможуть обрати конструкцію, що зможе задовольнити вимоги найприскіпливіших покупців. Широкий асортимент кольорів, розмірів та матеріалів вас неодмінно приємно здивує. У нас ви зможете купити маркізу, яка захистить від докучливого сонячного проміння та зробить відпочинок незабутнім. Чекаємо на ваше замовлення!