МЕНЮ

 Алюмінієві системи – це каркасні легкі розсувні конструкції, виготовлені з алюмінієвих сплавів з малою кількістю профілів, прості в проектуванні та встановленні. Останнього часу вони набувають все більшої популярності завдяки легкості монтажу та можливості створювати неповторний дизайн фасадів та інтер’єрів.

Основні різновиди

Алюмінієві конструкції складаються з поєднаних між собою вертикальних та горизонтальних профілів, які утримують склопакет. До складу системи входять також додаткові профілі, ущільнювачі, термомости та кріплення, що забезпечують характеристики виробу.

Конструкції поділяються за призначенням.

  1. Віконно-дверні ̶ внутрішні з 1-камерного профілю без утеплювача та зовнішні, утеплені із 3 та 5-камерного профілю.
  2. Розсувні віконно-дверні не поступаються металопластиковим профілям за теплопровідністю. Можливе виготовлення великих розсувних систем для басейнів, веранд тощо на 2-х та 3-х рельсах чи типу “гармошка”.
  3. Фасадні дають можливість створювати дизайн любої складності.
  4. Об’ємні ̶ за їх допомогою створюють фасади незвичної форми, зимові сади, павільйони тощо.
  5. Загальноскляні та офісні перегородки ̶ серед їх переваг велика площа засклення, гарний вигляд та практичність.

Особливості алюмінієвих систем

Алюмінієві системи добре узгоджуються з різними матеріалами та дозволяють розв’язувати дизайнерські проблеми. Вони мають великий строк служби (80 років), стійкі до впливу корозії, зовнішніх пошкоджень та вогню, без перешкод пропускають світло та захищають від ультрафіолетового випромінення. Алюміній – екологічно чистий матеріал, оскільки не взаємодіє із зовнішнім середовищем та не виділяє в атмосферу отруйних речовин. Такі системи пропускають велику кількість сонячного світла, що дозволяє значно зекономити електроенергію.

Де вибрати та купити

На розсувні алюмінієві системи ціна залежить від:

  • товщини та ваги матеріалу ̶ 0,5-2 мм для внутрішніх перегородок та 1,5-4 мм для зовнішніх конструкцій;
  • обробки матеріалу ̶ надання потрібної форми, використання захисних покриттів;
  • ступеню складності встановлення.

Через це вартість у кожному випадку формується індивідуально. Кваліфіковані майстри допоможуть сформувати замовлення на алюмінієві розсувні системи за ціною, яка вас задовольнить. Вони якісно спроектують та встановлять профілі згідно з усіма існуючими нормами та вимогами, нададуть професійну консультацію з усіх питань.