МЕНЮ

Часті запитання
Запитайте що вас цікавить
Поставити запитання

Обов’язкові питання для замовлення лоджій:

На якому поверсі ви плануєте встановити конструкцію? Чи є дах у вашої лоджії (актуально для верхніх поверхів)? Який матеріал парапету та бокових стін? Чи буде в майбутньому проводитися утеплення/обшивка стелі та стін?

Що питати у менеджера, щоб отримати максимально чітку пропозицію?

Де ваш будинок/квартира знаходиться територіально (Хмельницький, Хмельницька область)? Матеріал, з якого побудований дім (цегляний, дерев’яний, панельний)? Чи присутні в замовленні вікна нестандартної форми (трикутні, трапецієподібні, круглі, арочні)? Чи вагомим критерієм є додаткова безпека вашого будинку (це актуально в випадку з останніми поверхами)? Які орієнтовані розміри вікна (ширина, висота)? Орієнтована глибина підвіконня та внутрішніх відкосів? Який вам потрібний тип відкривання стулок (поворотні, глухі, поворотно-відкидні)? На яку дату вікна повинні бути встановлені? На який день ви б хотіли викликати замірника (виклик безкоштовний!) для більш точного оцінювання?

Що краще, дерев’яне чи пластикове вікно, яке з них дихає?

Сучасні дерев’яні та пластикові вікна абсолютно ідентичні по всім характеристикам. Різниця лише в ціні. На даний момент, вікна ПВХ значно дешевше дерев’яних. Найчастіше задають питання про те, чи дихають пластикові вікна, на відміну від дерев’яних. Справа в тому, що за дихання матеріалу приймається продування, яке має місце в будинках, де все ще стоять старі дерев’яні вікна. Сучасні ж віконні конструкції, незалежно від матеріалу, в тому числі і дерев’яні, абсолютно герметичні, що дозволяє зберігати домашнє тепло та заощаджувати на електроенергії.

Який розмір передплати і як вона обумовлюється?

Передплата складає 80% від всієї суми замовлення. 20%, що залишаються, замовник сплачує в день доставки та підписання сторонами Акту прийому-передачу конструкцій. Виготовлення пластикових вікон – це складна виробнича задача, при рішенні якої виробник та замовник повинні бути впевнені в професіоналізмі та надійності одне одного. Засоби, які списуються до початку виготовлення віконних конструкцій, є витратами, які необхідні для початку виробництва вікон (вартість профілів, склопакетів, фурнітури та ін.) і є гарантією платоспроможності клієнта.

Що потрібно зробити спочатку, ремонт чи встановлення вікон?

Монтаж та демонтаж вікон відноситься до будівельних робіт. Краще, якщо ви спочатку зміните чи встановите вікна, а вже потім виконаєте ремонт. Якщо ж ремонт вже зроблено, то наші спеціалісти будуть дуже уважно та обережно демонтувати старі конструкції.

Чим ваші вікна відрізняються від вікон інших компаній – виробників?

Для виробництва вікон вже протягом 20 років ми використовуємо найякісніші комплектуючі від виробників зі світовим ім’ям, що мають бездоганну репутацію на ринку продажу вікон. Ми є одним із найбільших виробників вікон в Хмельницькому та області. Обираючи вікна марки “НТ”, ви можете бути впевнені, що продукція і сервіс будуть на найвищому рівні.

Я шукаю найдешевшу пропозицію на ринку продажу вікон. Чи правильно я вчиняю?

Ціна пластикових вікон багато в чому залежить від якості комплектуючих: профільної системи, фурнітури і склопакету. Занадто низька ціна на пластикові вікна повинна насторожити споживача. Вікна купуються на довгий час, якщо ви не збираєтесь повторювати покупку через 1 – 3 роки, обирайте вікна ПВХ не тільки за ціною, але й зверніть увагу на якість виробів. Зверніть увагу при купівлі на такі фактори. Скільки років на ринку компанія, що пропонує вікна, чи є вона виробником. Які гарантії встановлені на вироби та монтаж. Чи є у компанії всі необхідні сертифікати відповідності.

Чи не пожовтіє з часом профіль?

За збереження білизни профілю протягом тривалого часу, передусім, відповідає оксид титану. Це один із обов’язкових компонентів суміші, з якої виготовляється профіль KBE та OpenTeck. У процесі сертифікації профіль проходить випробування і лабораторні дослідження на відповідність нормам ДСТУ. У перелік обов’язкових випробувань входить перевірка профілю на «старіння», тобто на збереження своїх властивостей протягом усього гарантованого терміну експлуатації. Шляхом впливу на профіль різноманітних випромінювань і слабоагресивних розчинів в лабораторії імітують вплив факторів навколишнього середовища (перепади температури, сонячне світло, опади тощо). Наш профіль ці випробування проходить регулярно і завжди з позитивними результатами. Підтвердження цьому – наявність сертифікатів відповідності. Також зауважимо, що за всю історію виробництва профілю, ми жодного разу не отримували скарг від клієнтів щодо пожовтіння профілю.

Навіщо потрібен аргон в склопакеті? Чи шкідливий аргон для здоров’я людини?

Застосування аргону у склопакетах прописане в нормах ДСТУ по склінню. Аргон – інертний одноатомний газ без кольору, смаку і запаху. Він абсолютно безпечний і в невеликих кількостях міститься у повітрі. Проте застосування аргону збільшує опір теплопередачі. За рахунок того, що цей газ більш в’язкий, тобто густіший за повітря – холодні повітряні потоки затримуються в камері склопакету, нагріваються і потрапляють у приміщення вже з більш високою температурою.

Від чого залежить термін виготовлення і виконанння замовлення?

Термін виготовлення вікон повністю залежить від складності і якості роботи. Швидко-якісно-дешево – буває лише на словах. Ми обираємо формулу оперативно-якісно-недорого. Спираючись на багаторічний досвід та дотримання усіх технологічних процесів відповідно до термінів та норм ДСТУ. Увесь процес, від моменту замовлення до закінчення встановлення, може зайняти від 2-3 днів до двох тижнів.

Ви самі виготовляєте вікна?

Компанія «Нові Технології» виконує увесь спектр послуг з виготовлення та встановлення віконних конструкцій. На власному виробництві ми виготовляємо конструкції за точними замірами наших майстрів-технологів, далі транспортний відділ спільно з відділом монтажу планує доставку і встановлення ваших конструкцій на об’єкт. Постгарантійне обслуговування здійснює сервісна служба компанії. Більшість фірм, що продають вікна, не є виробниками. Як правило, такі фірми мають широкий вибір профільних систем, оскільки співпрацюють з великою кількістю виробників. У цьому випадку відповідальність за ваше вікно несе виробник (про якого ви нічого не знаєте), а фірма, у якої ви купили вікно, несе відповідальність лише за монтаж, отже у випадку браку процедура його усунення помітно ускладнюється.

Чи не буде занадто спекотно через енергозбереження?

Сонячний фактор, тобто здатність пропускати сонячне тепло, у стандартного склопакета становить 77%, а у енергозберігаючого – 64%. Завдяки енергозберігаючому склопакету, приміщення буде нагріватися на 13% повільніше.

Як часто потрібно технічно обслуговувати вікна?

Дякуємо за Запитання! ВІкна потрібно обслуговувати не рідше 1 разу на пів року, так як через перемінливі погодні умови зношуються ізолюючі прокладки.